Начало форум Windows 8 помощ и поддръжка Проблеми Много Интересно за всички

Много Интересно за всички

Общ форум за всякакви проблеми с Windows 8.

Мнения: 1
така скоро си купих лаптоп леново g510 4 ядрен процесор i7 плюс още 4 ядра виртуални от 2,4 до 3,2 може да се увеличава като в хреци видео карта ati radeon r7 2 гб плюс intel graphics 4600 мисля че пак 2 гб 4 гр рам памет 1000 гб хард ddr3 абе къртач инсталирам всякакви игри играя на макс няма проблем но има игри като alan wake ili prince of persia ili the walking dead survival instinct и още някой други не знам точно и екрана постоянно премигва като лампа тип пура ако знаете как премигва е то така премигва през цялото време в играта когато задам от настройките да е windowed да не е на пълен екран тогава не премигва играта спира и не мога да разбера за какво е така dx ми е 11 проверил съм от настройките 64 битов 8 съм незнам какво да кажа играя си call of duty ghost на high assassin creed black flag nfs rivals и още какво ли не на high нямам грам проблеми но така с тези някой игри защо става така не знам дори днес инсталирах dlc версия на alan wake заради бг пача да ми върви и като пуснах играта ми изписа един вид толкова ми е слаб лаптопа че не може дори да покрие минималните изисквания и пак си премигаше и си е направих на windowed да не премига влязох в настройките всичко направих на high даже ако не се лъжа има very high anti какво беше там не знам x8 другото на 16x и играта грам не ми сече ???? дайте ми съвети много съм объркан честно казано

Назад към Проблеми

cron